Стандард "Ballotins" - 1 kg (Код: 450-A1.5)

Прегледи: 2667

Пакување "Ballotin" со 1 килограм вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.

Избор на хартија за завиткувањ​е:
Избор на украсна трака:
Цена: 2.240,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support