Стандард "Ballotins" - 750 g (Код: 449-A1.4)

Прегледи: 2633

Пакување "Ballotin" со 750 грама вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.

Избор на хартија за завиткувањ​е:
Избор на украсна трака:
Цена: 1.680,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support