Стандард "Ballotins" - 500 g (Код: 448-A1.3)

Прегледи: 2714

Пакување "Ballotin" со 500 грама вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.

Избор на хартија за завиткувањ​е:
Избор на украсна трака:
Цена: 1.120,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support