Стандард "Ballotins" - 375 g (Код: 447-A1.2)

Прегледи: 2876

Пакување "Ballotin" со 375 грама вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.

Избор на хартија за завиткувањ​е:
Избор на украсна трака:
Цена: 840,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support