fbpx

Стандард "Ballotins" - 250 g (Код: 446-A1.1)

Прегледи: 4649

Пакување "Ballotin" со 250 грама вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.

Избор на хартија за завиткувањ​е:
Избор на украсна трака:
Цена: 560,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support