Мини пакување со 2 пралини (Код: 384-A47)

Прегледи: 1925

Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Мини пакување со 2 пралини (±30 g)

Цена: 120,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support