Луксузно пакување со 24 пралини - наполитани (Код: 685-A159)

Прегледи: 2204
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 24 пралини - наполитани (±150 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 590,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support