Луксузно пакување со 16 пралини - наполитани (Код: 720-A163)

Прегледи: 1640

Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 16 пралини - наполитани (±100 g)

Избор на украсна трака:
Цена: 395,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Не е достапен
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support