Луксузно пакување со 48 пралини - наполитани (Код: 684-A158)

Прегледи: 2295

Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 48 пралини - наполитани (±300 g)

Избор на украсна трака:
Цена: 990,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support