fbpx

Луксузно црвено пакување со 30 пралини (Код: 353-A14)

Прегледи: 4396
Стилска црвена кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно црвено пакување со 30 пралини (±465 g). Димензии 22,5x14,2x8 cm.
Избор на украсна трака:
Цена: 1.950,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support