Луксузно кафено пакување „Heritage 1913“ со 16 пралини (Код: 615-A148)

Прегледи: 2615
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.  Луксузно кафено пакување „Heritage 1913“ со 16 пралини (±250 грама)
Избор на украсна трака:
Цена: 890,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support