Луксузно златно пакување со 22 пралини - Dora gold (Код: 623-A156)

Прегледи: 2026
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно златно пакување со 22 пралини (±340 g)
Цена: 1.390,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Не е достапен
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support