Луксузно метално пакување со 40 пралини „Manon“ (Код: 745-A170)

Прегледи: 2196
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини  „Manon“ произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 40 пралини „Manon“ (±730 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 2.100,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Не е достапен
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support