fbpx

Луксузно плаво пакување „Togo“ со 9 пралини (Код: 619-A152)

Прегледи: 4098
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно плаво пакување „Togo" со 9 пралини (±140 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 590,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support