fbpx

Луксузно пакување со 22 пралини - Dora (Код: 485-A130)

Прегледи: 3398
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 22 пралини (±340 g)
Цена: 1.300,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support