Луксузно пакување со 27 пралини - Madagaskar (Код: 622-A155)

Прегледи: 2735
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 27 пралини (±420 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 1.350,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support