Луксузно пакување со 16 пралини (Код: 343-A4.1)

Прегледи: 2300
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 16 пралини (±250 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 1.100,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Не е достапен
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support