Луксузно плаво пакување „Santiago“ со 32 пралини (Код: 621-A154 )

Прегледи: 2700
Стилска кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно плаво пакување „Santiago“ со 32 пралини (±500 грама)
Избор на украсна трака:
Цена: 1.590,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support