Луксузно пакување со 12 пралини (Код: 357-A18)

Прегледи: 2178
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 12 пралини (±120 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 550,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Не е достапен
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support