Луксузно пакување со 20 пралини (Код: 415-A98)

Прегледи: 2669
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 20 пралини (±300 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 990,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support