Луксузно пакување со 8 пралини (Код: 414-A97)

Прегледи: 2771
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 8 пралини (±125 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 495,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support