Луксузно пакување со 25 пралини (Код: 413-A96)

Прегледи: 2805
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 25 пралини (±400 g).
Избор на украсна трака:
Цена: 1.250,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support