Луксузно пакување со 16 пралини (Код: 618-A151)

Прегледи: 3023
Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер.  Луксузно пакување со 16 пралини (±250 g)
Избор на украсна трака:
Цена: 990,00 ден.
Вкл. 5 % ДДВ
Количина:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support